Informacje

Kancelarie Adwokackie United Professionals to dynamicznie rozwijająca się firma prawnicza oferująca swoim Klientom kompleksową obsługę prawną, skrojoną na miarę ich konkretnych potrzeb. Nie świadczymy usług najtaniej, ani najszybciej. Uważamy, że na rynku usług prawnych priorytetem pozostać musi profesjonalizm i wszechstronna analiza zagadnień zgłaszanych przez Klienta.

Złożone zagadnienia prawne wymagają kompleksowego podejścia w zespole ekspertów, dlatego też współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin prawa oraz ekspertami m.in. od rachunkowości, podatków, własności przemysłowej, czy ochrony danych osobowych.

Misja, wizja, wartości – trzy filary naszej działalności.

Misją Kancelarii jest przede wszystkim zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa prawnego poprzez świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, szytych na miarę nowoczesnego Klienta, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb i otoczenia, uwzględniających specyfikę prowadzonej działalności. Najpierw dokładnie słuchamy, a dopiero później doradzamy. Nawet skomplikowane sprawy przedstawiamy w jasny sposób.

Wizją jest rozwój oparty na sukcesie naszych Klientów. Kluczem do tego sukcesu jest nasze kreatywne podejście do pojawiających się zagadnień. W systemie prawnym zawsze poszukujemy nowych możliwości, a nie barier.

Wyznawane przez nas wartości to profesjonalizm, innowacyjność, kreatywność, otwartość na nowe wyzwania i dyskrecja. Kancelaria pielęgnuje także wartości etyczne w każdym aspekcie swojej działalności. Nigdy nie tworzymy rozwiązań prawnych godzących w etykę biznesu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliskie jest nasze podejście do relacji prawnika z Klientem. Kancelaria świadczy usługi Klientom zarówno krajowym, jak i zagranicznym.

Obsługę prowadzimy w języku polskim oraz angielskim.